برگزیدگان کنکور سراسری 1394
اعلام نتایج کنکور سراسری سال ۱۳۹۴ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور ضمن تبریک به حائزین رتبه های برتر درکنکور سراسری، اسامی ممتازان شهر طبس به شرح ذیل اعلام شد:
- دبیرستان غیردولتی ارشاد:
ویدا محمودی در رشته علوم تجربی رتبه ۲۴۹
فائزه باقریزاده در رشته علوم تجربی رتبه ۵۷۴ و در رشته زبان خارجه رتبه ۹۸۳
- دبیرستان پنجم اردیبهشت:
فاطمه احمدی در رشته علوم تجربی رتبه ۱۸۲
معصومه امیریان در رشته علوم تجربی رتبه ۴۲۸
مریم رفیعی در رشته هنر رتبه ۴۳۱
وحیده داوودی در رشته علوم ریاضی رتبه ۵۵۷
ناهید اکبری در رشته علوم تجربی رتبه ۷۲۵ و در رشته زبان خارجه رتبه ۶۶۵
فاطمه رئوفی در رشته هنر رتبه ۷۵۲
مهناز حسنزاده در رشته زبان خارجه رتبه ۹۳۸
فاطمه توکلی در رشته علوم تجربی رتبه ۹۹۴
- دبیرستان کوثر:
فرزانه بیابانکی در رشته علوم تجربی رتبه ۸۰۶ و در رشته زبان خارجه رتبه ۲۴۷
- دبیرستان رسول اکرم(ص):
محمد مسعودی در رشته علوم تجربی رتبه ۱۲۲ و در رشته زبان خارجه رتبه ۲۶۶
سعید سنگچولی در رشته علوم ریاضی رتبه ۲۲۱ و در رشته هنر رتبه ۱۸۸
امیرحسین فرخنده در رشته علوم تجربی رتبه ۲۷۹
محمد علی شادکام در رشته علوم تجربی رتبه ۳۷۲ و در رشته زبانهای خارجه رتبه ۳۴۷
امیرحسین قاسمزاده در رشته علوم تجربی رتبه ۴۷۴
حامد شفیعیمقدم در رشته زبان خارجه رتبه ۵۱۱
سید احمد سجادی در رشته علوم تجربی رتبه ۶۹۵
مسعود پرویزی مقدم در رشته علوم ریاضی رتبه ۸۱۳
حمیدرضا نادیان در رشته علوم ریاضی رتبه ۸۵۵ و.در رشته هنر رتبه ۹۰۱
- دبیرستان شهید باهنر:
زکیه برهانی در رشته علوم انسانی رتبه ۱۹۴
- دبیرستان شهید نواب صفوی:
داوود صادقپور در رشته علوم ریاضی رتبه ۱۰۲ و در رشته زبان خارجه رتبه ۱۶۹
محمدرضا جعفریپور در رشته علوم انسانی رتبه ۱۶۴
مرتضی نوری در رشته هنر رتبه ۵۳۲
محمد احمدی در رشته علوم ریاضی رتبه ۶۱۳
احسان باقری در رشته هنر رتبه ۸۱۴
محسن آشوری در رشته هنر رتبه ۸۳۱
- دبیرستان صدرا:
مجید احمدپور در رشته علوم انسانی رتبه ۶۵
احمد نعمتیان در رشته علوم انسانی رتبه ۱۸۲
- دبیرستان فارابی:
نرجس معمارزاده در رشته هنر رتبه
——————————————
برگزیدگان کنکور سراسری 1392
اعلام نتایج آزمون کنکور سراسری سال 1392 دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور، اسامی افتخارآفرینان شهرستان طبس که حائز رتبههای یک، دو و سه رقمی شدهاند، به این شرح است:
به ترتیب رتبه
1- مصطفی احمدپور، در گروه آزمایشی علوم انسانی، از مدرسه صدرا، با رتبه 5
2- احمدرضا صولتی، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 71
3- معصومه داودی، در گروه آزمایشی علوم انسانی، از مدرسه امام رضا(ع)، با رتبه 88
4- سعید رضا بیکی، در گروه آزمایشی هنر، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 105
5- فاطمه کریمی، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 109
6- لیلی احمدی، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه فارابی، با رتبه شاهد 134
7- مهدی گندم زاده، در گروه آزمایشی هنر، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 146
8- سعید حکیمیان، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 161
9- سعید حکیمیان، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 180
10- صادق ابراهیم زاده، در گروه آزمایشی علوم انسانی، از مدرسه صدرا، با رتبه 195
11- مریم نوروزیان، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 214
12- سبا انصاری، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 274
13- نرگس عباسی اول، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 277
14- مهدی گندم زاده، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 322
15- زهره رسولی، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 339
16- زینب رمضانی، در گروه آزمایشی علوم انسانی، از مدرسه باهنر، با رتبه 376
17- علیرضا تکلوی بختیاری، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه رسول اکرم(ص) با رتبه 389
18- محمد امین عزیز مقدم، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 393
19- فاطمه مرادی، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 414
20- محمد امین عزیز مقدم، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 426
21- مهران محمدی، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 430
22- ابوالفضل سلیمی مقدم، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 458
23- مهران محمدی، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه نواب صفوری، با رتبه 484
24- جواد عظمایی، در گروه آزمایشی علوم انسانی، از مدرسه ثامن الائمه(ع)، با رتبه 484
25- ندا اشرفیان، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 491
26- احمد یعقوبی، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 499
27- حسین حسین زاده، در گروه آزمایشی هنر، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 532
28- فرهاد فهرستی ثانی، در گروه آزمایشی هنر، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 575
29- فریما سلامیان، در گروه آزمایشی هنر، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 598
30- فرهاد فهرستی ثانی، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 627
31- حمیده سالاری کامرود، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه فارابی، با رتبه 647
32- حمیده سالاری کامرود، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه فارابی، با رتبه 684
33- سینا افشین، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 691
34- ابوالفضل حسن پور، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 757
35- نفیسه ایلخانی، در گروه آزمایشی علوم انسانی، از مدرسه فارابی، با رتبه 799
36- زینب نظری، در گروه آزمایشی علوم انسانی، از مدرسه صالح زاده، با رتبه 800
37- زهرا فولادی، در گروه آزمایشی هنر، از مدرسه فارابی، با رتبه 814
38- مهران محمدی، در گروه آزمایشی هنر، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 831
39- اکبر اسماعیلی، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 837
40- مهدی گندم زاده، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 840
41- فاطمه کاظمی، در گروه آزمایشی زبان خارجه، از مدرسه امام رضا(ع)، با رتبه 907
42- سبا انصاری، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 911
43- نرگس جراحی، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 951
44- محمد امین عزیز مقدم، در گروه آزمایشی هنر، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 989
45- حسن زمانی، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 991
46- سید حسن بدیعی، در گروه آزمایشی ریاضی و فنی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 995
47- حمید محمدزاده، در گروه آزمایشی علوم تجربی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 999
به تفکیک گروه آزمایشی
گروه آزمایشی ریاضی و فنی
1- فاطمه کریمی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 109
2- نرگس عباسی اول، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 227
3- مهدی گندم زاده، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 322
4- علیرضا تکلوی بختیاری، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 389
5- محمد امین عزیز مقدم، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 426
6- مهران محمدی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 430
7- احمد یعقوبی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 499
8- حمیده سالاری کامرود، از مدرسه فارابی، با رتبه 684
9- ابوالفضل حسن پور، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 757
10- اکبر اسماعیلی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 837
11- سبا انصاری، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 911
12- حسن زمانی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 991
13- سید حسن بدیعی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 995
گروه آزمایشی علوم تجربی
14- مصطفی احمدپور، از مدرسه صدرا، با رتبه 5
15- احمدرضا صولتی، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 71
16- لیلی احمدی، از مدرسه فارابی، با رتبه شاهد 134
17- سعید حکیمیان، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 161
18- مریم نوروزیان، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 214
19- فاطمه مرادی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 414
20- ندا اشرفیان، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 491
21- سینا افشین، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 691
22- نرگس جراحی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 951
23- حمید محمدزاده، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 999
گروه آزمایشی علوم انسانی
24- معصومه داودی، از مدرسه امام رضا(ع)، با رتبه 88
25- سعید رضا بیکی از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 105
26- صادق ابراهیم زاده، از مدرسه صدرا، با رتبه 195
27- زینب رمضانی، از مدرسه شهید باهنر، با رتبه 367
28- جواد عظمایی، از مدرسه ثامن الائمه(ع)، با رتبه 484
29- نفیسه ایلخانی، از مدرسه فارابی، با رتبه 799
30- زینب نظری، از مدرسه صالح زاده، با رتبه 800
گروه آزمایشی هنر
31- مهدی گندم زاده، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 146
32- حسین حسین زاده، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 532
33- فرهاد فهرستی ثانی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 575
34- فریما سلامیان، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 598
35- زهرا فولادی، از مدرسه فارابی، با رتبه 814
36- مهران محمدی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 831
37- محمد امین عزیز مقدم، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 989
گروه آزمایشی زبانهای خارجه
38- سعید حکیمیان، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 180
39- سبا انصاری، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 274
40- زهره رسولی، از مدرسه پنجم اردیبهشت، با رتبه 339
41- محمد امین عزیز مقدم، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 393
42- ابوالفضل سلیمی مقدم، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 458
43- مهران محمدی از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 484
44- فرهاد فهرستی ثانی، از مدرسه نواب صفوی، با رتبه 627
45- حمیده سالاری کامرود، از مدرسه فارابی، با رتبه 647
46- مهدی گندم زاده، از مدرسه رسول اکرم(ص)، با رتبه 840
47- فاطمه کاظمی، از مدرسه امام رضا(ع)، با رتبه 907
سلام پرویزی هستم رتبه 813 منطقه3 شهر طبس ممنون از درج اسامی